Hakkımızda

Polyar Demir Çelik, Kemal POLAT ve Ahmet YARDIMCI tarafından 2011 yılında Polyar Makina’nın bir yan kuruluşu olarak hizmete girmiştir. Yaklaşık 30 yıllık üretim ve imalat tecrübesi olan Polyar Makina, bu tecrübesini sac kesim ve satışına aktarmak istemiş ve bu sektöre girmiştir Şu an Polyar Demir Çelik adıyla 500 m2 kapalı alanda 2500x8000 sac kesme kapasitesiyle sac satışı ve kesim hizmetine başlamıştır.

 Sac satış ve kesim sektöründe ileriyi düşünen firmamızın bu prensiple çeşitli alternatifler sunmaktadır. Deneyimli çizim kadrosuyla her türlü plaka ve benzeri parçaların kesimini siz müşterilerimize   sunmaktayız. Polyar Demir Çelik, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri ve ortakları  için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Polyar Demir çeliğin Hedef ve İlkeleri : Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir . Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ana hedefimizdir.

Firmamızın kurulduğu tarihten bugüne sektöründe lider olması müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirliğin sağlanmasının garantisi olmuştur. Önümüzdeki yıllarda da bu güveni boşa çıkarmamak adına örnek bir firma özelliğiyle "daima ileri" sloganımızla tüm sanayicilerin hizmetinde olarak çalışmalarımıza devam edeceğimizi bildirmekteyiz.


Misyonumuz ve Vizyonumuz

Polyar Demir Çelik olarak önce bölgemizde sonra ülke genelinde Demir Çelik sektöründe müşteri taleplerini en üst düzeyde ve kapasitede karşılayacak duruma gelerek, kalite ve dürüst hizmetle Demir Çelik sektöründe lider firma olmaktır.

Adres: Yeşiloba Mah. 46039 Sok. Metal San. S. No: 2/E Seyhan/ADANA - Bilgi: info@polyardemircelik.com Teknik: sackesim@polyardemircelik.com

Copyright © 2011 Adana Plazma Kesim, Polyar Demir çelik, adana hardox sac